BBP Genel Başkanı Mustafa Destici 10 Nisan Polis Günü mesajı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 167. kuruluş yıldönümünü kutlayan Polis Teşkilatı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Destici yayınladığı mesajında, halkın güvenliğini ve toplum düzenini sağlamak ve korumak için kurulan Polis Teşkilatı’nın 167. yılını kutladı.

Mesajında Destici, Yasalar ve tüzüklerin koyduğu kuralları uygulayarak uygun emirleri yerine getirmek için kurulan Polis Teşkilatı’nın; gece-gündüz demeden, Türk halkının huzuru ve güvenliği için çalıştığını, fedakar ve feragatlı bir ruhla bu görevini ikmal ettiğini belirtti.

Hükümetin, çetin ve zor şartlarda görevini sürdürmekte olan Polis Teşkilatı’nın başta ‘özlük hakları’ , teknik donanım ve teçhizat olmak üzere daha modern bir düzeye getirmesinin asli görevlerinden olduğunun altını çizen Destici; Milletin asayişini, devletin kararlığını yaşatma adına bu uğurda şehit düşen tüm şehit polisleri andığını belirtti.

BBP Lideri mesajında şunları kaydetti:
“Emniyet Teşkilatı’nın tüm birimlerinde çalışan polislerimizin, Türkiyemizin huzurlu olması için üstün fedakarlıklarda bulunarak görev yapan emniyet mensuplarının 167. kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Milletimizin ve devletimizin güvenliği ve geleceği uğruna görev başında iken şehit düşen emniyet görevlilerimizin kutlu ve necip hatıralarını rahmetle anıyor, emekli ve gazilerimiz ile halen görevleri başında olan emniyet mensuplarımıza ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum.”

Bir Cevap Yazın